Haberler
@ARMONİPERDE INSTAGRAM

  2022 Yılının En Trend Perdesi Ahşap Jaluzi Perde

  Ahşap jaluzi perde tül ve güneşlik görevi gören çok işlevli bir perde arayanların tercihi! Ahşabın doğal görünümü ile 2022 dekorasyonlarınıza zenginlik katın.

  Ahşap jaluzi perdeler her geçen gün çeşitlenerek yeni malzeme türleri ile karşımıza çıkmaktadır. Daha çok iş yerlerinde tercih edilen Ahşap jaluzi perdeler yeni modelleri ile pek çok mekan için alternatifler sunuyor. Armoni Perde firmasının yeni ahşap jaluzi perdeleri ile önyargılarınızı kırın ve evinizin baştan yaratın.

  Ahşap Jaluzi Perde Modelleri ile Şık Mekan Dekorasyonlar Yaratın!

  Ahşap jaluzi perdeler yeni modelleri ile pek çok mekanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu perde modelleri iş yerlerinde ve modern evlerde de sıkça tercih edilmektedir. Özellikle ahşap yapılarda kullandığında tamamlayıcı bir unsur olarak ön plana çıkar. Bütün mağazalarımızda faklı modellerde bulabileceğiniz jaluzi perdeleri mekan tasarımınıza göre seçebilirsiniz.

  50 mm Ahşap Jaluzi Perde Salon ve Ofis Dekorasyonu

  50 mm slayt genişliğine sahip ahşap jaluzi perde en kalın bant genişliğine sahip jaluzi perde modelidir. Hem ev ortamı her ofis ortamına uygundur. Salon dekorasyonunda duvar renkleri ile uyum sağlayan ahşap jaluzi perdeler kullanılabilir.  Kumaş veya tül perdelerle kombin yapıldığında etkileyici bir görüntü oluşturur.

  Egzotik ve lineer dekorasyon tarzlarına sahip salon dekorasyonlarında 50 mm ahşap jaluzi perdeleri kullanabilirsiniz. Kullanımı son derece kolay olan bu perde modelinden sızan ışık salonunuzda çizgisel gölgeler oluşturur. Duvar ve mobilya renklerinize uygun ahşap jaluzi perdelerle salonunuzda tarzınızı konuşturun.

  25 mm Ahşap Jaluzi Perde Mutfak Dekorasyonu  

  25 mm slayt genişliğine sahip perde modelleri 50 mm modeline göre daha incedir. Bu perde modeli 50 mm perde modeline göre daha iyi bir kaplama yaptığından ev mekanlarında kullanımı daha uygundur.

  Doğal ve dekoratif perde arayışınız varsa ahşap jaluzi perdeler tam size göre. Işık geçirgenliğinin yanı sıra nem dayanıklılığı olan bir perde modelidir. Bu perde modeli eğimli tavanlarda ve cam uygulamalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir.

  Ahşap Jaluzi Perde Renkleri

  Armoni Perde ahşabın doğal renginden modern renk tercihlerine kadar pek çok renk seçeneği sunmaktadır. Dilerseniz Siyah ve beyaz renklerinin baş rolde olduğu son yıllarda siyah, beyaz ve antrasit ahşap jaluziler en çok tercih edilen renklerdir. Koyu renk tasarımlarında ise krem rengi tercih edilmektedir.

  %100 ahşaptan yapılan ahşap jaluzi perdeler doğal ahşap renginde de tasarlanmaktadır. Bu perde modelinde Ayrıca gri ve pastel renk tonları da bulunmaktadır. Soft dekorasyon tasarımları için pastel renkli ahşap jaluzi perde modellerini kullanabilirsiniz.

  Ahşap Jaluzi Perde Temizliği

  Ahşap jaluzi perdeler ahşaptan üretildiğinden temizliği ve bakımı diğer perdelere göre daha zordur. Bu perdelerin kesinlikle yıkanmaması gerekir. Elektrikli süpürge ile tozu alındıktan sonra hafif nemli mikro fiberli bez ile temizlenebilir.

  Kumaşın zarar görmemesi için deterjan kullanılmaması önerilir. Sık sık tozu alınan ahşap jaluzi perdeler kirlenmeyeceğinden rahatça kullanılabilmektedir.

  Ahşap Jaluzi Perde Montajı Nasıl Yapılır?

  Ahşap Jaluzi perde montajı yapılmadan önce ölçülerin doğru şekilde alınması gerekir. Ölçüye göre tavana, kornişe veya alüminyuma montaj yapılabilir. Sabitlenecek ayakların perdelere göre işaretlemesi yapılır. Ayaklar üst kasanın içinde bulunan şeritler ve mekanizmaya denk gelmeyecek şekilde takılır.

  İşaretlenen yerler matkap ile delindikten sonra deliklere dübel takılır. Ayakların içinden geçirilen vidalar şarjlı vidalama ile tavana monte edilir. Jaluzinin üst kasası ayaklara geçirilir. Ardından bunu tutacak dil ileriye doğru itilir. Son olarak çevirme çubuğu yerine takılır. Bu aşamadan sonra perde hareket ettirilerek montaj kontrol edilir.

  Ahşap Jaluzi Perde Fiyatları

  Ahşap jaluzi perdeler uygun fiyata mağazalarımızdan ve online satış sitemizden alınabilmektedir. Fiyatlarda sık sık indirimler yapılmaktadır. İndirim dönemlerinde perde alışverişinizi en ekonomik şekilde gerçekleştirme fırsatını kaçırmayın.

  İstediğiniz renk ve modelde ahşap jaluzi perdelerle evinizi ve ofisinizi yaza hazırlayın. Dekoratif ve şık tasarımlara sahip ahşap jaluzi perdeleri bütün kartlar üzerinden almanız mümkün. Bununla birlikte çeşitli taksit seçenekleri ile bütçenizi zorlamadan alışverişinizi yapabilirsiniz.

  Ahşap Jaluzi Perde Kullananlar Armoni Perde’yi Öneriyor!

  Armoni perde firmasının ürettiği ahşap jaluzi perde kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. Dekoratif görünümü ve işlevsel özellikleri ile bilinen jaluzi perde modellerinde önerilen farklı perde çeşitleri bulunmaktadır.

  Farklı dekorasyon stilleri için çeşitli perde modelleri ile göz dolduran firmamız birçok perde seçeneği sunmaktadır. Ahşap jaluzilerin yanı sıra ahşap görünümlü alüminyum jaluzi perdeler de sıkça tercih edilmektedir. PVC jaluzi perde modelleri ise en çok önerilen diğer perde çeşitlerindendir.

  Ahşap Görünümlü Alüminyum Jaluzi Perde

  Otantik bir algı yaratan ahşap görünümlü jaluzi perde modelleri ahşap jaluzi perdelere alternatif olarak kullanılabilmektedir. İçi alüminyum dışı ise ahşap görünümlü kaplama levhalardan tasarlanmıştır. Kullanımının rahat olması bu perde modelini ön plana çıkarmaktadır.

  Ahşap görünümlü jaluzi perdeler kendi içinde farklılıklar göstermektedir. Ağaçtan yapılabildikleri gibi suntadan da yapılabilmektedirler. Ağaçtan yapılan jaluziler suntadan yapılanlara göre daha dayanıklıdır. Ev ve ofis dekorasyonlarında sıcak bir ortam yaratırlar.

  (PVC) Pimapen Truwood Jaluzi Perde

  Jaluzi perde modelleri içerisinde en uygun fiyatlı perde çeşidi olarak PVC jaluzi perde önerilmektedir. Düşük fiyatına rağmen son derece kullanışlı olan bu perde modelinin kullanım ömrü kısadır. Ancak doğru şekilde kullanıldığında uzun süre kullanılabilmektedir. Ahşap jaluzi perde modelleri gibi bu perdeler de her mekanda kullanılabilmektedir.