Kurumsal

Hakkımızda

Firmamız perde sektöründe yepyeni bir akım başlatmak üzere kurulmuş, sektöründe öncü bir firma olmayı amaçlamış ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren yenilikçi bir firmadır. Müşterilerimizin en çok beğendiği ve tercih ettiği perdeler üzerine geniş çapta araştırmalar yapılarak o perdeleri en kaliteli şekilde üretmek firmamızın temel vizyonudur.

Perde; evimizin en önemli aksesuar öğelerinin başında gelir. Bir evi tamamlayan parçalar kesinlikle perdelerdir. Göze hoş gelen ve kaliteli perdeler en çok rağbet gören ürünlerdir. Biz Armoni Perde olarak tüm müşterilerimize her daim birinci sınıf perdeler üreterek hizmet etmeye hazırız. Dünyada var olan hemen hemen bütün perde çeşitlerini firmamız siz değerli müşterileri için üretmektedir. Stor, japon, tül, dikey, zebra, jaluzi, ip, kruvaze, motorlu perdeler ve fon perde olmak üzere belli başlı tüm perde çeşitleri firmamız tarafından üretilmektedir.

Firmamız müşterilerine her zaman %100 müşteri memnuniyeti ile yardımcı olmakta ve tüm sorunlarınıza rahatlıkla çözüm bulmanız için elinden gelen her imkânı sağlamaktadır. En ufak bir konuda bile aklınıza takılan bir şey olursa dahi hiç çekinmeden sizleri her daim güler yüzlü bir şekilde karşılayan personellerimize meramınızı paylaşabilirsiniz. Armoni Alternatif Perde Tasarımları her daim yeniliği felsefe edinmiş, dinamizm içinde çalışan bir işletmedir. Her sezona özel tasarım perdeleri en uygun kumaş ve renk seçenekleri ile sizlere sunmaktayız.

İnsanların zevkleri her ne kadar farklı olsa da Armoni ürünlerini hemen hemen herkes beğenmekte ve memnun kalmaktadır. Şu ana kadar herhangi bir şikâyet firmamıza ulaşmamıştır. Bu da işimizde ne kadar iyi olduğumuzun bir başka kanıtı olsa gerek... Armoni olarak her daim siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya çalışacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

İlgili Görseller