Haberler
@ARMONİPERDE INSTAGRAM

  Ahşap Jaluzi Perde Nerelerde Kullanılır

  ahşap jaluzi perde nerede kullanılır

  Ahşap jaluzi perde modelleri uzun yıllardır ev, ofis, iş yeri gibi mekanlarda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Ahşap malzemeden üretilen perdeler hem tül, hem perde, hem güneşlik işlevini gerçekleştirmektedir. Perdelerin vazgeçilmez olma nedenleri arasında dekoratif şık duruşu, ısı ve ışık kontrolü sağlaması, kolay temizlenmesi yer almaktadır. Ahşap jaluzi perde fiyatları pencere ölçülerine göre değişmektedir.

  Ahşap malzemenin şeritler halinde kesilerek ip merdiven gibi yanyana yatay şekilde dizilmesiyle oluşturulmaktadır. Maun, ceviz, kestane gibi farklı ahşap renkleriyle satışa sunulmaktadır. Yatak odası, salon, mutfak gibi alanlarda şık duruş sergilemektedir. Armoni perde mağazalarında ahşap jaluzi perde fiyatları ekonomik olup her bütçeye uygun modellerle sunulmaktadır. Aşırı nemli ortamlar için tavsiye edilmemektedir.

  Şeritlerden yapılan Jaluzi perdelerin, şeritleri farklı kalınlıklarda olan modelleri bulunmaktadır. 6 mm. den 50 mm. ye kadar hazırlanan şerit kalınlıkları vardır. Her pencere boyutuna göre hazırlanabilmektedir. Armoni perde mağazası teknik ekibi perde uygulaması yapılacak alanda ücretsiz ölçülendirme ve keşif çalışması yapmaktadır. Müşterinin seçmiş olduğu renk ve şerit kalınlığından hazırlanan ahşap jaluzi perdelerin montajı yapılmaktadır.

  Enerji tasarrufu sağlayan ahşap jaluzi perde, perde mekanizması ile kullanılmaktadır. Mekanizmada bulunan ip veya zincir yardımıyla açılıp kapatılmaktadır. Tavana, duvara, pencere pervazına monte edilebilmektedir.  Perdelerin temizliği kolay ve pratiktir. Armoni perde mağazaları web sitesinden ahşap jaluzi perde fiyatları hakkında bilgi alınabilmekte ve sipariş verilebilmektedir.