Haberler
@ARMONİPERDE INSTAGRAM

  Ataşehir Barbaros Andromeda Perde Hizmeti

  ataşehir andromeda perde hizmeti

  Günümüz modasına uyarak en modern perde dikimini yapan Armoni perde Andromeda Perde ile sitesinde sunduğu hizmeti ile en şık ve en güzel perdelerin dikimini yaparak müşterisinin ilgisini çekmektedir. Ataşehir Barbaros Andromeda firmasının verdiği perde hizmeti ile perdelerinin kalitesini konuşturuyor. Müşterilerin vazgeçilmezi haline gelerek namını duyurmaya devam ediyor. Sunduğu hizmeti ile memnuniyet yaratan firma, evinize kadar hizmetini sunmaktadır. Zebra perde, stor, tül ve jaluzi perde gibi her model ve kumaştan perde dikimini yapmaktadır. İstediğiniz model perdeye ve kaliteli perdelere sahip olmak istiyorsanız firmaya mutlaka gitmeniz gerekir.

  Andromeda Perde Zebra Stor Perde

  Günün modasına uygun olarak kullanılan bu perdeler, hem güneşlik hem de tül olarak kullanılma özelliği olduğu için çok fazla tercih ediliyor. Güneşi kesme özelliği mevcuttur. Mekanizmaya bağlı olarak çalışır ve kolayca açılıp kapanır.

  Özellikleri Nelerdir?

  Modern bir görünüm sağlayan bu perdeler uzun ömürlü olarak kullanılmaktadır.

  Hem güneşlik hem de tül olma özelliği mevcuttur.

  Mekanizmaya bağlı olarak çalışır.

  Temizlenmesi kolay olur, temizlenmek istendiği zaman mekanizmasından kolayca çıkarılıp yıkandıktan sonra rahatça yerine takılır.

  Fiyatı ölçüsüne ve modeline göre değişir.

  Andromeda Perde Tül Perde

  Tül perdeler, geçmişte de çok kullanılan perdeler olduğu gibi günümüzde de çok kullanılan perde türüdür. Modası hiç geçmeyen bu perdelerin kullanımı rahattır. Kullanıldığı alana daha modern ve ferah bir hava katar.

  Özellikleri Nelerdir?

  En rahat kullanılan perde türüdür.

  Tülünün kalitesine göre kullanım ömrü değişir, güzel ve dikkatli kullanıldığı zaman uzun ömürlüdür.

  Modası hiç geçmez.

  Diğer perdelere göre fiyatı daha uygundur.

  Temizliği rahat yapılır, zaman kaybettirmez.

  Andromeda Perde Jaluzi Perde

  Hafif ve dayanıklı olan jaluzi perde kullanış açısından uzun ömürlüdür. Neme, ısıya ve suya dayanıklıdır. Önceden sadece ofis ve iş yerlerinde kullanılan bu perdeler kullanım alanını genişleterek artık evlerde de kullanılmaya başlandı.

  Renk seçenekleri fazladır.

  Uzun ömürlüdür.

  Kullanım alanı geniştir.

  Dayanıklı ve hafiftir.

  Kumaşı ithal edildiği için kalitelidir.

  Neme, ısıya ve suya dayanıklıdır.

  Mekanizmaya bağlı olarak çalışır.