Haberler
@ARMONİPERDE INSTAGRAM

  Ataşehir Esatpaşa Egal İstanbul Perde Hizmeti

  Ataşehir Esatpaşa Egal İstanbul Perde Hizmeti

  Her zevke her tarza göre imalat yapan Armoni perdenin hizmetini sunduğu Egal İstanbul perde, perde dikiminde en iyi perde imalatı yapan firmalar arasındadır. Armoni perdenin hizmetini verdiği Ataşehir Esatpaşa Egal istanbul perde kaliteli kumaşlarla ve tüllerle en güzel ve şık perdelerin dikimin yapmaktadır. Firmaya gidip istediğiniz renkte ve desende perdenizi diktirerek evinize daha modern ve daha ferah bir ortam katabilirsiniz. Firma tamamen müşterinin memnuniyeti için çalışmaktadır. Her türle perdenin dikimini yapan firma tül perde, zebra perde, stor perde, jaluzi perdenin de dikimin yaparak müşteriye en iyi şekilde hizmet vermektedir.

  Egal İstanbul Perde Zebra Stor Perde

  Zebra stor perde artık günümüzde çok fazla kullanılmaktadır. Hem güneşlik hem de tül olma özelliğine sahip olan bu perdelerin güneşi kesme özelliği vardır. Mekanizmaya bağlı olarak çift taraflı olarak çalışır. Özellikleri çok fazla olan bu perdeler takılıp çıkarılırken herhangi bir zorluk çıkarmaz. Evinize daha modern ve şıklık katacak olan bu perdenin her türlü rengi ve deseni vardır.

  Özellikleri

  Kullanıldığı alana daha modern ve daha estetik hava katar.

  Kullanım alanı geniş olan bu perdeler her yerde kullanılabilir.

  Çift mekanizması olan zebra stor perde kolaycı takılıp çıkarılır.

  Her türlü renk ve deseni mevcuttur.

  Uzun ömürlüdür.

  Egal İstanbul Perde Tül Perde

  Tül perdeler geçmişte de çok kullanıldığı gibi günümüzde de çok kullanılmaktadır. Görünüm açısından kullanıldığı alana ayrı bir hava katar. Daha modern ve şık görünmesini sağlar. Temizliği kolay olan bu perdeler çamaşır makinesinde zaman kaybettirmeden yıkanıp temizliği yapılmaktadır.

  Özellikleri

  Kullanışlı olan tül perdeler, modası geçmeyen perdedir.

  Özel alanları kapatma özelliği mevcuttur.

  Diğer perde türlerine göre daha uygun fiyatta tül perde mevcuttur.

  Temizliği kolaydır.

  Yıkandıktan sonra ütü gerektirmez.

  Egal İstanbul Perde Jaluzi Perde

  Dayanıklı ve hafif olması özelliği ile bilenen jaluzi perde, neme, ısıya ve suya dayanıklıdır. İthal edilen kumaşları ile en kaliteli jaluzi perdeler üretilir. Mekanizmaya bağlı olarak çalışır.

  Özellikleri

  Dayanıklı ve hafiftir.

  Suya, neme ve ısıya dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür.

  İş yerlerinde kullanıldığı gibi artık evlerde de kullanılmaktadır.

  Fiyat olarak pahalıdır.