Haberler
@ARMONİPERDE INSTAGRAM

  Estetik Çizgisi Olan Perde

  Estetik Çizgisi Olan Perde

  Güneşlik ve perde olarak farklı işlevlerde kullanılan bir perde çeşididir. Ev, ofis ve farklı mekanlarda tercih edilen perdenin kullanımı basit ve pratiktir.

  Görünümü Çok Dekoratiftir

  Dahil olduğu mekana ferah ve aydınlık bir görünüm katmaktadır. Klasik ve modern çizgide döşenmiş olan ortama en iyi şekilde uyum sağlamaktadır. Görsel olarak göz yormayan ve alanları güzelleştiren bir formu vardır. Kullanacak olan kişilerin beğenisine uygun olan çok sayıda modeli bulunmaktadır. Pamuklu, polyester ve keten olarak farklı kumaş türlerinde çeşitleri ilgili olan yerlerde kişilerin beğenisine sunulmaktadır. Etek uçları kullanım amacına ve yerine göre düz, dalgalı, dilimli, taşlı ve renkli boncuklu olarak sınırsız çeşitleriyle beğeniye sunulmaktadır. Sadece içerden bakıldığı zaman değil, dışardan bakıldığında da hoş bir görünümü bulunmaktadır. İç mimarlar ve dekorasyon işleriyle uğraşan kişilerin de gözde olan modelleri arasında yer almaktadır.

  Anti alerjik ve hijyenik özelliklerinden dolayı hastane odalarında da tercih edilmektedir. Çizgişeklindeki görünümünden ötürü zebra perde ismini almıştır. Işıktan ve nemden etkilenmez. Kapalı konumda iken dışarıdan oda içerisi asla görülmemektedir. Çocuk odalarında özellikle alerji ve astım sıkıntısına önlem olarak değerlendirilen seçenekler arasında yer almaktadır. Çiçekli, çift renkli ve özellikle çocukların beğenisini toplayacak olan çizgi film kahramanlarının baskısı perdelere uygulanmaktadır. Açılıp kapanmayı sağlayan metal ya da plastik olarak kullanılan zincirler zebra perde kullanıcılarının rahat edeceği tarafa takılmaktadır. Montajı tavan ve kornişe takılan aparat ve matkap yardımı ile çok kısa sürede yapılmaktadır. Hafif olduğu için düşme ve buna benzer sıkıntıları kullanıcılara kesinlikle yaşatmaz.

  Temizliği Kısa Sürede Pratik Bir Şekilde Yapılmaktadır

  En fazla soru sorulan ve endişe duyulan konular arasında zebra perde modellerinin temizliği nemli bir bez ile düzenli olarak silindiği zaman kesinlikle uzun süre temiz bir şekilde kullanılmaktadır. Buhar makinesi ile de tercihe bağlı olarak temizlenmektedir. Kumaş türü ve isteğe bağlı olarak mekanizmasından çıkarılan perde düz bir zemine serilerek ılık su ve fırça yardımı ile nazik bir şekilde temizlenmektedir. Kuru temizleme için de uygun olan bir perdedir. Temizleme sonrasında renklerde solma ve yıpranma asla yaşanmaz.