Haberler
@ARMONİPERDE INSTAGRAM

  Fikirtepe Perde Hizmeti

  Perdeler tüm evlerde bulunan yaşam alanlarının olmazsa olmaz en önemli parçalarındandır. Perdelerin pek çok fonksiyonu vardır. Evlerin mahremiyetini sağlar. Fazla güneşten ve bunaltıcı sıcaklardan korunma görevinin yanında estetik görüm açısından evimizin dekorasyonunun tamamlayıcısıdır. Bir mekana girer girmez dikkati en çok üzerine çeken ayrıntıların başında perdeler gelir. Bir odada kullanılan mobilya ve aksesuarlar birbirleriyle ne kadar uyumlu ve ne kadar güzel olurlarsa olsunlar perde dekorasyona uyum sağlamıyorsa, diğer mobilya ve eşyaların gösterişli ve güzel olmalarının bir önemi yoktur. Bu da aslında perdelerin dekorasyonda ki önemini gösteriyor. Armoni perde evinize ve sizin beğenilerinize uygun olan perdeleri seçebilmenizde yardımcı olurken zengin perde çeşitleriyle hizmetinizde.

   

   Perde Tercihine Karar Verirken

   

              Perdelerin kalitesini kullanılan kumaş belirler. Seçiminizi yaparken perdenizin düzgün ve şık görünmesine dikkat etmelisiniz. Perdenin kumaşı ve rengini seçerken, perdenizi kullanacağınız odanın ne kadar güneş aldığını göz önünde bulundurmaya dikkat etmelisiniz. Ortamı boğucu yapmamak için mobilyalarınızla uyumlu fakat farklı tonları içeren perde seçmeniz doğru olacaktır. Tüm bu detaylarda Fikirtepe de olan projelerinize yansıtabiliriz.

              Perdenizin uzunluğu ve pile sıklığı tamamen sizin tarzınıza ve görsel olarak mutlu olduğunuz görüntüyü yansıtmasına bağlıdır. Klasik görünümden hoşlanıyorsanız sık pileli ve tavandan başlayıp yere hafif değen uzunlukta perdeler tercih etmelisiniz. Daha modern ve minimal görünümden hoşlanıyorsanız pencerenizin 15 – 20 cm üstünde başlayan uzunlukta ve pilesi daha seyrek olan perdeleri tercih etmeniz uygun olacaktır. Desen seçimi de elbette sizin zevkinizi yansıtan ve mobilyalarınıza uyumlu olarak seçilmeli Armoni Perde olarak karar verme sürecinizde sizi destekliyoruz.

   

  Perde Çeşitleri

  Kaliteli kumaşlardan yapılmış, geniş renk desen ve çeşit içeriği ile  en son teknolojiyi de takip ederek müşterilerimize kalite sunmayı amaçlıyoruz. Stor, tül, fon, zebra gibi perdeler ve çok daha fazla çeşit perdeleri hizmetinize sunuluyor.

   

  • Fikirtepe’ye tül perde çalışması:  Zengin içeriğe ve yüksek kaliteye sahiptir. Tül perdeler klasik, spor, modern, zarif gibi tarzları yansıtan çok fazla çeşidimiz bulunur. Tül perde seçiminde mutlaka müşterinin beğenisi ve perdenin kullanılacağı ortama uyum sağlaması dikkate alınır.
  • Fikirtep’ye zebra stor perde çalışması: Birçok renk ve desen çeşitleri, kaliteli kumaşları ile beğeninize sunuluyor. Zebra stor perdeler az yer kaplaması, daha minimal görünüm, kullanışlı olması ve silinebilirlik özellikleriyle dikkatleri üzerine çekerek son yıllarda kullanımı oldukça yaygınlaştı.
  • Fikirtepe’ ye dikey perde çalışması: Artık evlerde de kullanılmaya başlayan dikey perdeler büyük cam ve yüksek pencereli mekanlarda oldukça kullanışlı olmakla birlikte temizliği de kolaydır. Dikey perdeler güneş ışınları ve darbelere karşı dayanıklı olmaları sebebi ile uzun süreli kullanım sunar. Son dönemde kullanımı yaygınlaşmaya başladı.