Haberler
@ARMONİPERDE INSTAGRAM

  Göztepe Düz Stor Perde Hizmeti

  Göztepe düz stor perde hizmeti ile yüzlerce model içerisinde aradığınız düz stor perdeye kavuşun !

  Göztepe Düz Stor Perde Hizmeti

  Perdelere en etkili yeniliği getiren stor perdeler birçok çeşidi ile tüm ev veya ofislerde kullanımını artırmıştır. Günden güne kendini yenileyen yapısıyla her ortama uyum sağlayan ve bulunduğu ortamda harikalar yaratan bu perdeler, her evin olmazsa olmazı haline gelmeye başlamıştır.

  Stor perdeler bilindiği üzere her otama uyumlu kumaş seçeneğine de sahiptir. Ayrıca bu perdeler tek başına harikalar yaratabilirken başka perde çeşitleriyle de kullanılabilmesinden dolayı stor perdeler ilgi günden güne artış göstermektedir.

  Sertleştirici özelliğinde olan apre kumaş ile tasarlanan ve estetik bir görünüme sahip olan stor perdeler kullanıldığı her ortamda farklı görünümler ve farklı tarzlar yaratmayı başarabilmiştir. Ayrıca tasarımı bu kadar güzel ve her dekorasyona uyumlu olan bu perdelerin temizliği de oldukça kolaydır. Tıpkı halı yıkar gibi mekanizmasından ayırıp yıkayabilir ya da olduğu yerde ıslak bir bez ile rahatlıkla silebilirsiniz.

  Düz Stor Perde Modelleri

  Stor perdeler arasından en bilineni olan düz stor perdeler, birçok renk çeşidi ile pencerelerinizi süslemektedir. Düz stor perdelerin kullanımı diğer perdelere göre farklılık gösterebilir. Çünkü bu tarz perdelere genel olarak güneşlik olarak hitap edilmektedir. Düz stor perdelerin oldukça fazla renk, kumaş ve model çeşidiyle bir araya gelerek dekorasyonlarınıza uygun stor perde seçimini rahatlıkla yapabilirsiniz.

  Bu tarz perdelerin kalitelisini en az 4 yıl kadar kullanabileceğiniz gibi temizliği ve yıpranmasına dikkat ederek kullanım süresini daha fazla artırabilirsiniz. Perdenin ömrünü artırmak için yıkarken kullanılan deterjana dikkat edilmesi ve düz bir yerde narince yıkamanızı öneririz. Aksi halde, yıpranma, kırılma ve ömrünün kısalması gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

  Kalitenin Adresi

  Stor perde seçiminde kalitenin adresi olarak nitelendirebileceğimiz ve kaliteli ürünlerinin yanında uygun fiyat seçenekleri ile bir araya geleceğiniz Göztepe stor perde hizmeti, stor perde modellerinin tümü için kaliteli hizmet garantisi vermektedir

  Göztepe stor perdenin bünyesinde bulunan birçok stor perde çeşidi ile ev ve işyeri dekorasyonlarınızla uyumlu perdeleri güvenilir bir alışveriş garantisi ile temin edebilir ve perdede son modayı yakalayabilirsiniz. Stor perde hizmetinin yanı sıra Göztepe düz stor perde hizmetinden de yararlanarak güneşlik ya da diğer kullanacağınız birçok perde modeliyle uyumlu düz stor perdeyi seçebilir, evinize sıcak bir hava katarak misafirlerinizi hayran bırakabilirsiniz.