Haberler
@ARMONİPERDE INSTAGRAM

  Güneşten Sararmayan Kaliteli Perde

  Güneşten Sararmayan Kaliteli Perde

  Babalar, perdelerin görünüşünden çok pratik kullanım özelliklerini ve fiyat avantajını düşünür. Renk beğenme işi hep bayanlara kalmıştır. Kumaş perdelerin metraj olarak uzun olması, zor yıkanması ve birçok konuda problem teşkil etmesi, stor perde tasarımlarının bir anda popüler olmasına neden olmuştur. Gerek baylar olsun, gerekse bayanlar olsun, bu perde ürünlerimizi tercih etmektedir. Temizliği kolay, görkemli, renk seçeneği olan bu ürünlerle, her ay perde yıkama derdinde kurtulabilirsiniz. Eski kumaş perdeleri ozonla yıkadığınızda ömrü kısalık ve mecburen yenisini almak zorunda kalabilirsiniz. Ancak firmamızın perdeleri için ozon yani çamaşır suyu kullanmanıza gerek yok. Bunun nedeni, kir içine işlememektedir.

  Dış Etkenlere Dayanıklıdır

  Kaynana ve gelini aynı fikirde bir araya getiren stor perde modelleri, koyu beyaz tüllerden, ütüleme sıralarından, aşağı inmiş kornişlerden ve pahalı temizlik kimyasallarından kurtarmaktadır. Bu kullanışlı ve etkili perdelerle, hayatınız daha mükemmel hale gelebilir. Teknik özellikleriyle birçok kategoride çözüm üretmeye devam eden firma elemanlarımızla, huzurlu ve mutlu ev dekoruna sahip olabilirsiniz. Bütün hava koşullarının olumsuz mekaniksel kırılmalarına karşı dayanıklı olan ürünümüz, kolay silinebilir ve yıkanabilir özelliklere sahiptir. Bu perdelerin tutulmasında en büyük etkenlerden biri, kolay ve etkili temizlenme kategorisi bulunmaktadır. Yılda, iki yılda veya üç yılda bir temizlenen bu perdeler, pahalı temizlik maddesi istemez. Çok pahalı olmayan ve fiyat avantajlarıyla, teferruatlı ve temizlenmesi problem olan eski perdelerin en iyi alternatifi olarak değerlendirilmektedir.

  Modern Mekanların Tercihi

  Perdeler liginde şampiyonluğa oynayan ve performansı ile büyük alkış toplayan stor perde kategorisi, her yıl değişik renklerle satışa sunulmaktadır. Kullanım özellikleri bakımından farklılık meydana getiren bu perdeler, bütün evlerin başköşesinin en değerli eşyası haline gelmiştir. Performanslı ve temiz kalabilme özelliği ile bir anda en popüler ürün haline gelmiştir. Modern mekanlarda kullanımı oldukça artmıştır. Artık her oda için ayrı ayrı tasarımlar üretilmektedir. Çocuklara özel odalar için, arabalı, barbie bebekli ve benzeri resimler, salon için tablolar, gençlerin odası için popüler resimler, bu perdelerin imalatında tercih edilmektedir. Sitemize girdiğiniz zaman bütün ürünlerin resimlerini, tek tek inceleyebilirsiniz. İstediğiniz mükemmel ve etkili ürünü anında satın alabilirsiniz. Güzel, etkili ve kullanışlı özellikleriyle firmamızdan bu ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.