Haberler
@ARMONİPERDE INSTAGRAM

  Maltepe Küçükyalı Perde Çalışması

  Metropol şehir özellikleriyle her geçen gün büyüyen İstanbul’da, perde kategorisindeki etkili hizmet anlayışı ile Maltepe Küçükyalı  perde seçeneklerini adresinize gönderiyoruz. Her semt için özel hizmet anlayışını tercih eden firmamız, günümüzün yeni perde anlayışını meydana getiren bu ekolü, başarılı bir şekilde temsil etmektedir.

  İstediğiniz Modeli Bulabilirsiniz

  Yeni nesil özellikleriyle tercih edilen bu perdelerde, renkli, simli, resimli ve karartma özellikleri bir arada bulabilirsiniz. Her semte özel hizmet anlayışımızla, tercih ettiğiniz modelleri, kolay bir şekilde montajlamaktayız. Teknik özellikleriyle tercih edilen bu ürünlerini kolay pazarlanabilir olması, renk ve tasarım olarak çok çeşitli olması, kolay temizlenebilir olması ve işlevsel özelliklerinin çok kolay kullanıma yol açması, popüler olmasında birinci derecede etkili olmuştur.

  Birinci Sınıf Model Seçenekleri

  Model özellikleri bakımından benzer özelliklere göre oldukça kaliteli olun bu ürünlerde, istediğiniz mükemmel görkemi meydana getirebilirsiniz. İki renk özellikleriyle tercih edilen bu ürünlerde, resim ve desen çalışmaları oldukça başarılı bir şekilde uygulanmıştır Maltepe Küçükyalı  perde çalışmalarıyla aradığınız mükemmel görselliği elde edebilirsiniz. İktisadi bakımdan çok tasarrufludur ve pahalı temizlik ürünleri gerektirmemektedir. Yılda bir defa kuru temizleme yapmanız yeterlidir.

  Sabunlu su ile ve yumuşak bir fırça ile kısa zamanda temizlenebilir. Temiz bir ortamda iki yıla kadar temizlik istemez. Bu özelliği ile eski perdelerdeki ütüleme ve beyazlatma eziyetlerine son vermiştir. Satın alma seçeneklerini değerlendirdiğimiz zaman, internetten model beğenmeniz yeterli. Anında adresinize gelecektir. Montaj ve servis hizmetleriyle Maltepe Küçükyalı  perde kategorisinde üstün hizmet anlayışını tercih ediyoruz. Perde taktırmaya karar verdiğiniz zaman, sizin için en iyi çözümleri kolay bir şekilde meydana getirebiliriz. Perdemizin açılması ve kapanması, fonksiyonel özellikleriyle oldukça kaliteli bir şekilde gerçekleşmektedir. Perdenin kornişe takılması, kornişin düşmesi ve perdenin düğmelerinin düşmesi gibi sorunlar bu üründe yok.

  Ütüleme, beyazlatma, tül ve perde için ayrı ayrı montaj işlemi ile uğraşma, bu perdelerle tamamen tarih oldu. Kolay kullanım özelliklerine sahip olması nedeniyle, salon, toplantı, ofis ve özel mekanların dekor çalışmalarında en çok tercih edilen aksesuar haline gelmiştir. Perde hizmetlerinde yeni ve etkili çözümlerle tanışın.