Haberler
@ARMONİPERDE INSTAGRAM

  Modern Dekorasyonla Uyumlu Perdeler

  Modern Dekorasyonla Uyumlu Perdeler

  Genellikle perdelerin kullanım özellikleri, iç mekanların örtülmesi ile ilgilidir. Lüks villaların tasarımları, apartman dairelerinin tasarımları, müstakil evlerin tasarımları ve diğer birçok evin tasarımı, perdelerle mükemmel hale gelebilir. Renk özellikleri bakımından çok renkli olan ve beyaz dışında onlarca renk özelliği ile satışa sunulan stor perde modelleri, dekorasyonla ilgili çözümlemelerinizde başrol oynayacaktır. İstediğiniz renk tonunu, desen şeklini ve dizayn özelliklerini, şirketimizin sitesine girip tek tek değerlendirmeniz mümkündür. Bu konuda bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Sizin için en uygun perdeleri adresinize gönderebiliriz.

  Perdede Bütün Modeller Bir Arada

  Perde, pencereleri örten kumaş malzemelere verilen addır. Ancak, perdenin tanımı, stor perde ile değişmiştir. Pencereleri kumaş, polyester ve özel aple kaplı malzemelerle örten eşyalara perde denir, şeklinde değişmiştir. Eskilerin perdelerine baktığınız zaman, duvardan duvaradır ve metrelerce uzunluğundadır. Bunun temizlenmesi bir yana, ütülenmesi bile günlerinizi alır. Pratikliğin geçerli olduğu zamanımızda, bu perdelerin kullanımında, sorunsuz ve etkili çözümleri tercih ederek hareket ediyoruz.

  Yeni nesil bu perdelerle, eskilerin perdeleri artık demode olmuştur. Klasik kumaş desenli, tüllü ve düğmeli bütün modeller yerini, tek parça, kolay açılan ve kir tutmayan kumaş özellikli ürünler almıştır. Firma olarak geleceğin bu perdelerini, kolay kargo ve satın alma seçenekleriyle sizlere sunuyoruz. Evlenecekler için tavsiyemiz, kir tutmayan, masraf istemeyen ekonomik perde seçeneklerimizi değerlendirmeleridir.

  Yeni ve Etkili Modeller

  Perdeyi perde yapan, pile sayısı ve görünümüydü. Ancak pile sayısı artınca perde uzamaktadır. Temizliği ve ütüsü de büyük bir sorun olmaktadır. Stor perde ürünlerinde böyle bir sorun yok. Senede bir veya iki senede bir temizlenen bu ürünler, mükemmel görünümlü modelleriyle tercih edilmektedir. Modern bir ev tasarımı için istediğiniz bütün renk özelliğine sahip perdeleri, kolaylıkla bulabilirsiniz.

  Teknik özellikleriyle birinci sınıf olan bu perdelerde, rulo sistemi vardır. Yan kısımdaki iple hareket eden bu rulo kısım, uzun yıllar temiz kalabilmektedir. Ayrıca güneşin zararlı ışınlarından etkilenmemektedir. Kolay kolay sararmaz ve soğuktan çatlamaz. Çürümez ve kokmaz. Bu özellikleriyle sade ve dekoratif olması nedeniyle, büyük bir ilgi ile karşılanmıştır. Çocuklar için, bayanlar için ve büyükler için özel desenler var. Herkese özel perde seçenekleri, uygun fiyat avantajlarıyla satışa sunulmaktadır.