Haberler
@ARMONİPERDE INSTAGRAM

  Neden Zebra Perde Tercih Edilmelidir?

  Neden Zebra Perde Tercih Edilmelidir?

  Perde seçiminin önemi

  Perde bir ev veya kurumun olmazsa olmaz en önemli eşyaları arasında ön sırada gelir. Aynı zaman da ortamı görsellik açısından zenginleştirmektedir. Son dönem de perde çeşitleri arasında zebra perde en fazla tercih edilen modeller içerisinde yerini almaktadır. Bunların yanı sıra birçok avantaj ve imkanları bulunan bir ürün niteliğindedir.

  Bu ürünün kullanım ve avantajları nelerdir?

  Zebra perde modelleri kullanım açısından oldukça pratiktir ve kullanıcıya birçok fayda sağlar. Örneğin iki şerit veya iki renk olmasından ötürü hem güneşlik hemde tül perde olarak kullanılır ve ikinci bir perdeye gerek yoktur. Bu açıdan kullanan kişiye maddi ve manevi olarak olanak sağlar. Bu tür perdelerin en önemli özelliği ise güneş ışınları ile kendini temizlemesidir ve bu özelliği ile kullanıcıyı yıkama gibi büyük bir sıkıntıdan kurtarmaktadır. Bu gibi özelliklerin yanı sıra bu ürünlerin uç kısımlarına da istek üzerine tercih edilen şekil de ekleme yaptırılabilir.

  En fazla tercih edilen modeller

  Çeşit ve model açısından oldukça zengin bir üründür. Her yaş ve tarza, her ev, kurum ve iş yerine uygun çeşitlilikte ürünü bünyesinde barındırmaktadır. İş yerleri, kurum ve ofis gibi yerler için genellik ile düz, sade ve tek renk modeller tercih edilmektedir. Mutfak, çocuk odası, oturma odası, balkon da dahil olmak üzere evin tüm bölümleri için ideal ölçü ve modeller yer alır. Mutfak odası için en fazla rağbet gören model kelebek desenli ve çiçek figürleri bulunan ürünlerdir. Çocuk odası için ise daha hareketli çocuğun cinsiyetine göre renkli veya çeşitli masal kahramanlarını içeren ürünler tercih edilmektedir. Oturma odası için genel de mobilyalar ile uyumlu, simli, modern ve şık modeller tercih edilirken balkon için ise sade ve tek renk modeller tercih edilir.

  Zebra perde birçok avantaj ve kolaylıklarının dışında fiyat açısından da oldukça uygun bir ürün olmakla birlikte pek çok ödeme imkanlarına da sahiptir. Perde seçiminde son zamanların vazgeçilmezi olan bu model ürünü tercih edenlerin sayısı da her geçen gün artış göstermektedir.