Haberler
@ARMONİPERDE INSTAGRAM

  Perde Alışverişinde Bitcoin Dönemi

  Perde Alışverişinde Bitcoın Dönemi

  Bitcoin sanal para birimi günümüzde en çok kullanılan alışveriş değişim araçlarından birisi haline geldi. Bu anlamı düşünüldüğü zaman bitcoinin öne çıkan tüm özellikleriyle tamamen farklı unsurlarının var olduğu görülmektedir. Var olan bu yönleriyle bitcoin ile alışveriş yapılmasının altındaki temel nedenlerin de birer birer düşünülmesi gerekmektedir. Öncelikle şunun kesin olarak belirtilmesinde fayda vardır ki bitcoin ödeme yöntemi tamamen Türkiye'de de kullanılmaya başlanan yasal ve sanal ödeme aracıdır.

  BİTCOİNİN AVANTAJLARI

  Bitcoin ödeme yönteminin sağlamış olduğu temel avantajlar bakımından ilk öncelikle belli başlı yönüyle tamamen kartsız bir ödeme yöntemi olmasıdır. Ayrıca internetten alışveriş imkanı sayesinde Bitcoin ile stor perde satışı yapan Armoni Perde olarak sıra dışı avantajları da meydana getirmesi olarak belirtilebilir. Bütün bu noktalar dikkate alındığı zaman bitcoin ödeme yönteminin sağlamış olduğu unsurlar tamamen anlaşılır bir hal alarak karşımızdaki yerini almaktadır. Bitcoin ödeme yönteminin tamamen online bir ödeme yöntemi olarak yer almasının yanı sıra nitelik taşımaya devam eden unsurlara yer vermesi de bu ödeme yönteminin diğerlerinden ayrılan yönlerini oluşturmaktadır.

  BİTCOİNİN ALIŞVERİŞTEKİ ROLÜ

  Bitcoin ödeme yönteminin sağlamaya devam ettiği nitelikler bakımından alışverişteki rolüne de dikkat çekmek gerekir. Çünkü söz konusu unsurları bakımından bitcoin alışveriş yönteminin oluşturduğu özellikler çerçevesinde tamamen farklı özellikler sunulduğu dikkate alınan gerçekleri oluşturmaktadır. Özellikle kartsız, temassız ve kampanyalı olarak indirimli alışveriş sağlayan Bitcoin ile stor perde  modelleri satışı yapan Armoni Perde gibi yerlerde kullanılması onu sıradan alışveriş yapılan ödeme yöntemlerinden ayırmaktadır. Tüm bu ayırıcı özellikleriyle de elbette bitcoin ödeme yöntemi tarafından ortada yer alan birbirinden belli başlı nitelikler varlığını korumaktadır. Varlığını korumaya devam eden tüm bu yöntemlerin de belirtmiş olduğu nitelikler dikkate alındığı zaman tamamen nitelikli ve tamamen öne çıkan unsurlara yer verilerek öne çıkan hizmet standartları geliştirilmektedir. Geliştirilen tüm bu hizmet standartları ve kalitesi açısından son derece önde gelen yönler oluşturulduğunda bitcoin ödeme yönteminin alışverişteki büyük rolü yadsınamaz bir gerçektir.

  Özetle bitcoin ödeme yönteminin alışverişi daha kolay hale getirmesi Bitcoin ile stor perde satışı yapan Armoni Perde olarak perde alışverişinde de kullanılmasını sağlamış, yeni bir döneme imza atmıştır.