Haberler
@ARMONİPERDE INSTAGRAM

  Tuzla Stor Perde Çalışması

  Tuzla stor perde çalışması ile farklı bir hava yakalayın.

  Perdeye Farklı Bir Bakış

  Evinizin dekorunu taçlandırdığınız, evinizde olmazsa olmazınız perdeleriniz ile her odanızı baştan yaratabilirsiniz. Odalarınızın görünümünü değiştirmeden en büyük yardımcılarınız olan perde çeşitleri noktasında birçok farklı kategoriye sahpsiniz. Peki bu denli farklı model içerisinde hangisni seçeceğinizin kararını hala veremediyseniz, sitemizde yer alan perde modellerini ve örnek çalışmalarımızı vakit kaybetmeden incelemeniz gerekir.

  "Son dönemde moda haline gelen ve büyük ilgi toplayan stor perdelerden yana bir tercihte bulunmak istiyorsanız, size özel stor perde hangisi ona karar vermeniz gerekir. Sizlere yardımcı olarak hizmet sunacak olan Tuzla stor perde ile seçiminizi ve alışverişinizi doğru bir şekilde yapabilir ve yanılma payınızı en aza indirebilirsiniz."

  Size Özel Perdeler

  Evinizde bulunan mobilyanızın desenine yada rengine göre, duvar renginize veya pencerelerinize göre seçebileceğiniz birçok farklı stor perde modeli bulunur. Bu aşamada Tuzla stor perde hizmetleri, sizlere karar vermeniz noktasında yardımcı olacak ve en uygun stor perdeyi seçmenizi sağlayacaktır. Doğru stor perde seçimi için evinizin dekorasyonunda birkaç hususa dikkat etmeniz gerekir;

  1. Evinizde bulanan pencerelerinizin boyutlarına göre stor perde seçimi yapmanız kritik bir öneme sahiptir.. Örneğin dar ve küçük pencerenize, pencerenin boyutundan büyük bir stor perde yapımı evinizi karanlık hale getirecektir.
  2. Evinizde bulanan mobilyalarınızın renklerini ve desenlerini de seçim esnasında göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Renk ve desen uyumunu sağlayamamak evinizi karmaşık bir görünüme itecektir.
  3. Evinizde hakim olan dekorasyona göre perde seçimi de sizlerin tercihlerini etkileyecektir. Spor ve modern bir dekorasyonu klasik bir perde ile taçlandırmak hoş bir görünüm yaratmayacaktır.
  4. Eviniz çok güneş gören bir yerde konumlandırılmışsa stor perdelerinizin kalitelerini daha dikkatli irdelemeye çalışmalısınız.
  5. Stor perdeler hassas bir mekanizmaya sahip olduğu için kaliteden asla ödün vermemeniz ve titiz bir çalışmayı göz ardı etmemeniz gerekir.

  Kaliteli Perdenin Adresi

  Eski görünümlü perde ve güneşliklerden sıkıldıysanız Tuzla stor perdenin birbirinden estetik mekanizmalı perdeleriyle buluşma vaktiniz çoktan geldi demektir.Tuzla stor perde size özel perde yaparken, kaliteyi  asla göz ardı etmemesi ile bir adım öne çıkar.

  "Tuzla stor perde hizmet ile evinize estetik bir hava katmak sizler için artık daha kolay olacak, perdeye farklı bir bakış olan stor perdeler ile siz de dönemin perde modasını yakalayacaksınız!"