Haberler
@ARMONİPERDE INSTAGRAM

  Yeni Nesil Göz Kamaştırıcı Perdeler

  Yeni Nesil Göz Kamaştırıcı Perdeler

  Yeni evlenenler ve evini yenileyenler, estetik görsel özellikleriyle yeni bir anlayış meydana getiren zebra perde ürünlerine büyük bir ilgi göstermeye başlamıştır. Bu ürünlerin popüler olmasının belli nedenleri vardır. Bu nedenlerden biri kir tutmaması ve kolay bir şekilde temizlenmesidir. Diğer perdeler gibi, pahalı temizlik maddesi istemeyen bu ürünler, iki renkli olduğu için bu adı almıştır. Yılda veya iki yılda bir bu ürünleri kuru temizlemeye vermeniz yeterlidir. İsterseniz banyoda yumuşak bir fırça ile yılda bir sefer temizleyebilirsiniz. Kir tutmaması nedeniyle ev hanımları bu ürünlere büyük ilgi göstermektedir.

  Kolay Kullanım Özellikleri

  Bu ürünlerin diğer bir özelliği ise, kolay kullanım özelliklerine sahip olmasıdır. Kornişlerle uğraşmanıza gerek yok. Pencerenin üst çıkıntısına monte edilen bu perde, kolay bir şekilde montajlanmaktadır. Ayrıca, bu ürün hem tül, hem de perde olarak kullanılmaktadır. Pliseli, simli, resimli ve sade iki renk özellikleriyle tercih edilmektedir. Zebra perde modellerindeki iki renk seçeneğinin teknik bir özelliği vardır. Bu teknik özellik, açma ve kapama işlemlerinde oldukça etkili olmaktadır. Günlük yaşantımızın en önemli unsurlarından biri olan bu ürünlerde, aynı renklerin üst üste getirilmesi ile birlikte dışarısı görünmektedir. Ancak dışarıdakiler sizi görememektedir. Farklı renkler üst üste gelince perde kapanmış olacaktır.

  Fonksiyonel Sistem

  Bu çalışmada, yan kısımdaki ipler, kolay kullanım özelliğini meydana getirmektedir. Eski perdelerin kornişe takılması, kullanımını zorlaştıran unsurlardır. Zebra perde seçeneklerinde ise, yan kısımdaki ipi hafifçe çekmeniz yeterli. Perdeyi tamamen toplamak için ise diğer ipi çekmek gerekir. Bu kullanışlı fonksiyonel özellikleriyle istediğiniz mükemmel görselliği elde edebilirsiniz. Kullanım özellikleriyle tercih edilen bu ürünlerde, oldukça kaliteli çözüm yöntemlerini bir araya getirebilirsiniz. Dekorasyon çalışmalarında hayallerinizdeki mekanları oluşturmak istiyorsanız, öncelikle yapmanız gereken şey, bu perdelerin yeni modellerini incelemektir. İki renkli, karartma ve özel tablo seçenekleriyle, her mekana uygun modelleri bulmak mümkün. Satın alma kolaylığı ile adresinize teslim edilen bu ürünlerle, hayallerinizdeki mekanları kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Her yıl yenilenen modelleriyle, göz kamaştırıcı ve estetik tasarımları kolaylıkla elde edebilirsiniz. Teknik özellikleriyle tasarlanan ve satışa çıkarılan, yeni nesil perdelerle tanışmalısınız.